(032) 245-67-67, ‎(067) 674-44-50

ДИТЯЧИЙ ТАБІР  «КАРПАТСЬКЕ ЛЕВЕНЯ»

12 днів
АНГЛІЙСЬКА з носіями мови!!!!

   2 3 4 5 

  

Табір розташований у мальовничому куточку Карпат — с.Тухля, на березі річки Опір. Діти проживають на території національного парку Сколівські Бескиди. Саме екологічно чистий куточок природи, де проживають діти в таборі «Карпатське левеня, позитивно впливає на оздоровлення дітей, та зміцнення підростаючого дитячого організму. Значним плюсом проживання дітей в таборі є відсутність комарів.

РОЗМІЩЕННЯ 
Кількість дітей на зміні не більше 40 осіб. Діти проживають у великому дерев’яному комфортабельному корпусі, в кімнатах по 3-5 дітей. Душ, туалет, гаряча вода (цілодобово) у кожній кімнаті. У корпусі знаходиться декілька залів для занять, а також для дозвілля дітей на випадок поганої погоди. Директор табору, педагогічний персонал, проживають разом з дітьми, що забезпечує цілодобовий контроль за дисципліною у таборі.
У таборі «Карпатське Левеня» існує ряд правил, виконання яких буде сприяти продуктивному навчанню, інтелектуальному розвитку, цікавому і безпечному відпочинку дітей. Ознайомитися з ними Ви можете при бронюванні путівки, звернувшись до менеджера по дитячим таборам.

ХАРЧУВАННЯ
Збалансоване 4-разове калорійне харчування — невід’ємна частина дитячого відпочинку в нашому таборі. У раціоні харчування обов’язково присутні сезонні овочі, ягоди, фрукти і традиційна Карпатська випічка.

Заїзди: 12 днів
Вікова категорія: для дітей 9-14 років 

 

  Дати заїздів     К-сть днів     Ціна, грн  
13.06-24.06.2016 12 6200
27.06-08.07.2016 12 6200
11.07-22.07.2016 12 6200
25.07-05.08.2016 12 6200
08.08-19.08.2016 12 6200

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

  • — Проживання 3-5 осіб кімнаті зі зручностями
  • — 4-хразове харчування
  • — Розважально-пізнавальна програма
  • — Спілкування англійською з носіями мови
  • — Страхування на суму 5000 грн
  • — Груповий трансфер з/д вокзал Львова — табір — з/д вокзал Львова

ОПЛАЧУЄТЬСЯ ДОДАТКОВО:

  • — Особисті витрати
  • — Сувеніри
  • — Трансфер до з/д вокзалу Львова або в табір

 

ПРОГРАМА ТАБОРУ

Майстер-класи. 
Миловаріння
 — діти зможуть самостійно створити найнеобхідніший косметичний засіб;

Яворівська іграшка. Зробити маленьке диво – перетворити звичайний шматочок дерева у яскраву іграшку! Народний майстер навчить дітей власноруч розписувати дерев’яні іграшки по-яворівськи, тобто так, як це робили ще в XVII столітті на Львівщині.
Ф’юзінг. Різноколірні шматки скла стають однорідними, вплавляються одне в одне і нагадують рельєфну акварель. Технологія ф’юзинга є однією з найдавніших методик обробки скла. Це надзвичайно живописна і цікава техніка у напрямку художнього скла. Ця техніка дозволяє створювати оригінальні прикраси та предмети інтер’єру.

Щоденні заняття.
Заняття англійською. Найкращий стимул для вивчення мови – щоденне невимушене спілкування з носієм мови. Волонтери з різних країн проводять заняття, щоденно супроводжують дітей та спілкуються з ними.
Шахова школа. Стратегічне та логічне мислення необхідне для майбутніх бізнесменів та політиків. Цікаві партії та історія шахів. Беручи участь у турнірі кожен має можливість отримати розряд з шахів.

Походи, Квести.
Походи в гори. Мальовничі карпатські краєвиди, цілюще гірське повітря. Під керівництвом сертифікованих провідників ми проходимо адаптованими для дітей туристичними маршрутами. Діти обов’язково проходять інструктаж про правила поведінки під час походу, ознайомлюються з можливою небезпекою та наданням першої допомоги. Діти тренують витривалість і взаємодопомогу.

Квести, линви, мотузкові переправи. Розв’язуючи цікаві завдання, долаючи несподівані перешкоди та пройшовши заплутані мотузкові переправи, дитина відчує себе справжнім Тарзаном.
Майстеркласи з туризму. Поставити намет, розпалити вогнище, захистити себе від вітру та вологи – кожному можуть знадобитись навички, отримані на майстеркласах з туризму. Це та ще багато цікавих та корисних знань та вмінь засвоять діти під керівництвом досвідчених педагогів та сертивікованих провідників-рятівників.

Дозвілля, Розваги.
Екскурсії. Екскурсії дають можливість дітям поринути в історію пам’яток та, ознайомитися з історичною та культурною спадщиною краю, де вони відпочивають.
Конкурси, ігри та турніри
. Кожен має можливість вибрати на свій смак, де проявити свої найкращі здібності, уміння, наснагу та натхнення, і заслужити честь та повагу від товаришів.
Вечорниці біля вогнища 
– незабутнє враження та спогади з життя табору. Цікаві історії, бувальщини, веселі жарти та анекдоти. Буде що розповісти вдома та у школі.
Купання в гірській річці
. Незабутня насолода скупатися у чистій гірській річці у спекотний день. Табір розташовано безпосередньо на березі ріки Опір.
Тематичні вечори та дискотеки. 
Весела сучасна музика, дружня атмосфера дають можливість кожному показати вміння, що здобули на заняттях з сучасного танцю та хореографічних майстер-класах та відпочити у колі друзів.
Спортивні ігри.
 Волейбол, настільний теніс, міні-футбол – літо час на те, щоб розпочати займатися спортом, або удосконалювати свої спортивні досягнення.  

Щоденні заняття.

Заняття англійською. Найкращий стимул для вивчення мови – щоденне невимушене спілкування з носієм мови. Волонтери з різних країн проводять заняття, щоденно супроводжують дітей та спілкуються з ними.

Шахова школа. Стратегічне та логічне мислення необхідне для майбутніх бізнесменів та політиків. Цікаві партії та історія шахів. Беручи участь у турнірі кожен має можливість отримати розряд з шахів.

Дозвілля, Розваги.

Екскурсії. Екскурсії дають можливість дітям поринути в історію пам’яток та, ознайомитися з історичною та культурною спадщиною краю, де вони відпочивають.

Конкурси, ігри та турніри. Кожен має можливість вибрати на свій смак, де проявити свої найкращі здібності, уміння, наснагу та натхнення, і заслужити честь та повагу від товаришів.

Вечорниці біля вогнища – незабутнє враження та спогади з життя табору. Цікаві історії, бувальщини, веселі жарти та анекдоти. Буде що розповісти вдома та у школі.Купання в гірській річці. Незабутня насолода скупатися у чистій гірській річці у спекотний день. Табір розташовано безпосередньо на березі ріки Опір.

Тематичні вечори та дискотеки. Весела сучасна музика, дружня атмосфера дають можливість кожному показати вміння, що здобули на заняттях з сучасного танцю та хореографічних майстер-класах та відпочити у колі друзів.

Спортивні ігри. Волейбол, настільний теніс, міні-футбол – літо час на те, щоб розпочати займатися спортом, або удосконалювати свої спортивні досягнення

 

 image  Відповідальний менеджерДраган Олена

тел. 0676744450

ilona.com.ua.2@gmail.com

Skype:     lenysja27