(032) 245-67-67, ‎(067) 674-44-50

4 3 2 1 дитячий табір шоколад

Дитячий табір «Шоколад» знаходиться в надзвичайно красивому та  екологічно чистому куточку Карпатських гір — селищі Славське, який розташований в сонячній долині в місці злиття двох річок Опора і його притоки Славки на висоті 500 — 600 м. над рівнем моря. З усіх боків табір-готель оточений горами і привертає до себе чудовими пейзажами, хвойним запахом, неповторно чистим карпатським повітрям.

Проживання
Діти проживають в новому корпусі по 3 4 людини в кімнаті. Кімнати з усіма зручностями: шафа, телевізор, новий сучасний санвузол. Є блокові номери (діти в кімнаті живуть по три людини і на такі дві кімнати свій умивальник, душ і туалет) Постійно є гаряча вода. Вожаті та вихователі живуть в тому ж корпусі, що і діти і цілодобово перебувають разом з ними. На території табору постійно є лікар, який в будь-який момент може надати кваліфіковану допомогу.

 Вікова категорія: 6-16 років

  Дати заїздів     К-сть днів     Ціна, грн  
25.06-08.07.16 14 6200
11.07-24.07.16 14 6200
27.07-09.08.16 14 6200
12.08-25.08.16 14 6200

 У вартість входить:

  • — проживання в таборі
  • — 4-хразове харчування
  • — 2 екскурсії
  • — пізнавально-розважальні заходи в таборі

Додатково сплачується:

  • — власні витрати
  • — трансфер до Львова

Необхідні документи в табір

  • — Свідоцтво про народження;
  • — Довідка  про епідоточення;
  • — Довідка про вакцинацію

Харчування
Збалансоване 4-разове ресторанне харчування з елементами європейської, української та карпатської кухні — це обов’язкова частина відпочинку і оздоровлення дітей в таборі. Всі діти харчуються в справжньому карпатському ресторані табору, де привітні кухарі та офіціанти радують всіх своїми кулінарними шедеврами. А на всіх найголовніших святах зміни всіх чекає справжній смачний шоколадний фонтан- невід’ємна частина табору «Шоколад».

Програма табору
У «Шоколаді» завжди яскраві, різноманітні, веселі заходи. Діти беруть участь в ігрових і конкурсних програмах, святах, фестивалях, рольових іграх, квестах, тренінгах, театралізованих постановках, концертних шоу.

Тут кожного чекає безліч гуртків і майстер-класів з хореографії, кулінарії, туризму, акторської майстерності, рукоділля, спорту, миловаріння.
В програмі табору дві цікаві екскурсії:
— Шоколадна екскурсія до Львова;
— Оглядова екскурсія на крісельному підйомнику гори Захар Беркут.
Так само всі юні жителі табору «Шоколад» підкорять гірську вершину і весело проведуть час на гірській галявині з наметом, багаттям і об’єднає піснею друзів-однолітків, вожатих, фізруків.
Щоранку в «Шоколаді» починається з музичної зарядки з вивченням нових танцювальних рухів для вечірніх дискотек і заходів. А протягом дня всіх очікують безліч спортивних ігор: футбол, піонербол, настільний теніс, легка атлетика; своєю прозоро-чистою водою вабить сучасний басейн, де під керівництвом досвідчених інструкторів проходить щоденне купання і різні змагання на воді.
«Шоколад» — це табір де здопомогою професійної команди дорослих у дітей проявляються нові і розквітають свіжими фарбами вже відкриті таланти і здібності.

 

 image  Відповідальний менеджер

Драган Олена

тел. 0676744450

ilona.com.ua.2@gmail.com

Skype:     lenysja27