(032) 245-67-67, ‎(067) 674-44-50

1 2 3

«Артек-Буковель» розширює свої горизонти. Цьогоріч вперше будуть проведені таборові зміни в Австрії.

Дітлахів гостинно прийматиме наш курорт-побратим «Semmering», що знаходиться на відстані всього 90 км від Відня, в самому серці Віденських Альп. Дитячий табір у містечку Semmering стане чудовою нагодою для ваших дітей зануритись у культурні традиції Австрії та покращити рівень володіння англійською мовою.

Високий рівень комфорту та безпеки, мовне середовище, надзвичайна природа та краєвиди є основними принадами даного дитячого табору.

Тривалість:

14 днів/13 ночей.

У вартість входить :

aвіапереліт Київ – Відень — Київ;

трансфер Відень – SEMMERING — Відень

проживання;

5-ти разове харчування;

cтрахівка;

навчально – розважальна програма.

У вартість не входить :

оформлення візи.

 
Заїзд Виїзд К-сть ночей Ціна заїзду
5 липня 2016 р. 18 липня 2016 р. 13 998 EUR
19 липня 2016 р. 1 серпня 2016 р. 13 998 EUR
2 серпня 2016 р. 15 серпня 2016 р. 13 998 EUR
16 серпня 2016 р. 29 серпня 2016 р. 13 998 EUR
 
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Діючий проїзний документ дитини.

2. Чинна віза.

3. Нотаріально посвідчена згода обох батьків (опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) із зазначенням у ній держави прямування та відповідного проміжку перебування у цій державі з  нотаріально завіреним перекладом на німецьку мову (дату перебування писати з запасом всюди!!!).

У даній згоді повинно бути зазначене наступне:

  • — ім’я, прізвище, по батькові дитини,
  • — ім’я, прізвище, по батькові батьків,
  • — дати народження дитини та батьків,
  • — адреса та контактний телефон батьків для зв’язку з ними у випадку перевірки.

 

Без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

якщо другий  із  батьків  є  іноземцем;

якщо у  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України;

у разі пред’явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

  • свідоцтво про смерть другого з батьків;
  • рішення суду про  позбавлення  батьківських  прав  другого  з батьків;
  • рішення суду  про  визнання  другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
  • рішення суду  про  надання  дозволу  на  виїзд  з  України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків.

4. Медична довідка дитини форми 079/1. ( УВАГА!!! Обов’язково вказувати групу крові, має бути штамп, печатка для довідок та печатка лікаря).

5. Договір страхування (з офіційно завіреним перекладом істотних умов Договору та Страхового поліса).

6. Міжнародний страховий поліс медичної допомоги та страхування від нещасного випадку дитини.

 

ПРОГРАМИ ЗМІН

1 зміна «Літо, на старт!»

5 липня – 18 липня

Друзі! Починаємо новий сезон канікул із інтенсивним зануренням у світ англійської мови. На вас чекають ігри та вистави, конкурси та змагання, тенісні корти і басейн.  А музика, кіно і мультфільми – в оригіналі. Походи в гори, пікнік по-англійськи в лісі, нові знайомства – мрії збуваються!

Основні заходи: вечір знайомств і Welcome Party; квест «Artek -Semmering. Step by Step»; Teambuilding; відкриття спортивного клубу «Олімпія»; турнір знавців «Україна й світ»; «День Австрії: факти, питання і знаменитості»; створення карти геолокації «I came from …»; London Quiz; щоденний фотоконкурс в «Instagram»; інстаграмм-моб «#HelloWorld»; «Міняємо вірші на … корисні цукерки» – день поезії (різними мовами); тематичні дискотеки, креатив-паті; онлайн-зустрічі і прямі включення з ровесниками, які відпочивають в таборах «Артек-Буковелю»; творчі майстерні; тренінги «Мій імідж» і «Курс юного оратора»; до Олімпійських ігор у Бразилії: конкурс малюнків «Sporty Artek-Semmering»; фотосесія «Ми всі різні, ми спортивні».

2 зміна «Клуб відкриттів»

19 липня – 1 серпня

Весь табір – це один великий «Клуб відкриттів!» Ми відкриваємо нову країну і гори, традиції і кухню. Відкриваємо власні нові таланти і можливості!

Вирушаємо в Альпи, проводимо посиденьки біля багаття і сніданок-пікнік  у лісі. Зустрічаємося на щоденних засіданнях англійського клубу. Кожен загін веде свій щоденник артеківських відкриттів.

Основні заходи: квест «Artek-Semmering. Step by Step»; Teambuilding; урочисте відкриття зміни «Artek-Semmering Open»; День літературних відкриттів із парадом улюблених персонажів; церемонія відкриття спортивного клубу «Олімпія»; «Open Air Game Fest»; створення поштової марки «Artek-Semmering postage stamp»; інтелектуальний турнір «English Speaking countries»; Hollywood Party, Rock’n’roll Party; Ukraine Big Party; Food & Fun – кулінарні майстер-класи англійською мовою; тренінг «Соціальні мережі»; до Олімпійських ігор у Бразилії: конкурс малюнків «Sporty Artek-Semmering»; фотосесія «Ми всі різні, ми спортивні»;

3 зміна «Школа чарівників»

2 серпня – 15 серпня

Літо триває, канікули перетворюються … в справжній зліт початківців чарівників!

Казкова природа Австрійських Альп і весела артеківська компанія можуть творити чудеса! Влаштовуємо Великий чарівний бал в фіналі зміни.

Основні заходи: Відкритий прийом на честь старту «Школи чарівників»; квест «Artek-Semmering. Step by Step»; Teambuilding; відкриття спортивного клубу «Олімпія»; турнір знавців «Україна й світ»; «День чарівного капелюха»; Crazy Tea Party «У Аліси в країні чудес»; толока добра  «Postcards»; творчі майстерні в «Школі чарівників»; посиденьки «Сам собі чарівник»; створення «Книги чарівних рецептів: як знайти друзів, як бути щасливим, як не стати незадоволеним дорослим»; інстаграмм-моб «#HelloWorld»; акція «Листоноші добра»: створення та підпис листівок «Привіт із Австрії»; до Олімпійських ігор у Бразилії:конкурс малюнків «Sporty Artek-Semmering»; фотосесія «Ми всі різні, ми спортивні»; Crazy Tea Party «У Аліси в країні чудес»; творчі майстерні в «Школі чарівників»; Хогвартс і Великий чарівний бал.

4 зміна «DreamTeam»

16 серпня – 29 серпня

Назустріч мрії в команді друзів і професіоналів. Маленькі випробування дають великі результати: вчимося працювати в новій команді. Відкриття й змагання, турніри та олімпіади, творчі конкурси й походи в гори – продуктивний спосіб дізнатися більше про свої здібності!

Основні заходи: презентація загонових візиток; Teambuilding;квест «Artek -Semmering. Step by Step»; толока добра «Postcards», інстаграмм-моб «#HelloWorld»; ток-шоу «Україна — серце Європи»; відкриття Великих артеківських олімпійських ігор; «Книга рекордів “Artek-Semmering”»; Великий інтелектуальний турнір «Trivia»; Cinema Dance Party; Шекспір-фест; смуга перешкод; до Олімпійських ігор у Бразилії: конкурс малюнків «Sporty Artek-Semmering»; фотосесія «Ми всі різні, ми спортивні»; фотовиставка спортивних досягнень табору за літо «Share the moment»: діти на свої гаджети фотографують все, що пов’язано зі спортом: портретна зйомка, репортажі зі змагань тощо; урочисте відкриття виставки «Share the moment»; церемонія підняття Державного Прапора України в День Незалежності.

 

viber image  Відповідальний менеджер 

Дробаха Рада

тел. 0676744450

ilona.com.ua.2@gmail.com

Skype:    rada123451